Vores medarbejdere

Administration & salg

Susanne Hovmand-Simonsen
Ejer
Tlf: +45 61752270
Email: susanne@knuthenlund.dk

Anette Navne
Gæste og oplevelses chef
Tlf: +45 60164330
Email: anette@knuthenlund.dk

Elsebeth Garrett Walther
Sælger
Mobil: +45 28 73 83 48
E-mail: elsebeth@knuthenlund.dk

Henni Knudsen
Administrativ medarbejder
Tlf: +45 54 71 13 80
E-mail: henni@knuthenlund.dk

Henrik Sørensen
Økonomi chef
Mobil: +45 61752267
E-mail: henrik@knuthenlund.dk

Gårdbutik & Café

Sille Below
Oldfrue

Mejeri

Jesper Hovmand-Simonsen
Mejerichef
Tlf: +45 27115520
Email: jesper@Knuthenlund.dk

Ronnie Sølvskov
Produktionsansvarlig mejeriet
Mobil: +45 6044 6186
Email: mejeri@knuthenlund.dk

Sussi Pedersen
Mejerimedarbejder

Viktor Olausen
Mejerimedarbejder

Mølleri/Gartneri/Lager

Allan Jacobsen
Assistent Mølleri

Niels Jensen Gartner

Jens Rasmussen Lagerchef

Stalde & dyr

Klaus Bastholm
Driftsleder Grise
Tlf: +45 61752298
Email: grise@knuthenlund.dk

Edwin van der Bend
Driftsleder Får & Køer
Tlf: +45 21421380
Email: stald@knuthenlund.dk

Ditte Malling Nielsen
Driftsleder Får & Køer
Tlf: +45 21421380
Email: stald@Knuthenlund.dk

Stine Rosenvanger (barselsorlov)
Fodermester Får

Frederik Fejrskov
Landbrugsmedarbejder Får & Køer

Jacob Lund Hansen
Landbrugsmedarbejder Grise

Grethe Enok
Landbrugsmedarbejder Får & Køer

Mark & skov

Palle Nielsen
Landbrugsmedarbejder mark- og skovbrug

Leif Olsen
Landbrugsmedarbejder mark- og skovbrug

Svend Weissmann
Landbrugsmedarbejder grønne omgivelser

Rengøring

Krystyna Bozena Lemanczyk
Rengøringsassistent